شستشوی موکت

قالیشویی حرفه ای باباعباس در مازندران

خدمات با استحصال آب گرم و خشکشویی فرش برای انواع فرش و موکت و مبل و پرده و …

ضدعفونی رایگان فرش 99 درصد از ویروس ها و میکروب ها را از بین می برد .

رزرو در همان روز و در دسترس بودن زمان واقعی

دانش تخصصی فرش های و موکت های ظریف

مواد شوینده سازگار با محیط زیست، حیوانات خانگی و ایمن برای کودکان نیز موجود است

تا 20% تخفیف برای رزرو آنلاین در واتساپ 09302363395 دریافت کنید

قالیشویی بابل

چگونه و چه نوع فرش هایی را می توانیم تمیز کنیم؟

قالیشویی باباعباس خدمات شستشوی فرش را در سراسر مازندران برای انواع فرش و … ارائه می دهد. ما بسته به موکتی که کفپوش شما از آن ساخته شده است از روش های تمیز کردن حرفه ای مختلفی استفاده می کنیم – روش شستشو با آب گرم و روش تمیز کردن خشک.

در اینجا هر یک از این تکنیک های تمیز کردن بیان می گردد

شستشوی با آب گرم

تمیز کردن با آب گرم برای اکثر انواع فرش های معمولی مناسب است. می توان از آن بر روی مواد مصنوعی (میکروالیاف، مصنوعی، پلی استر) و پشمی استفاده کرد.

خشکشویی همراه با مکش

خشکشویی فرش دارای دو نوع می باشد 1 – خشکشویی فرش با روش پودری 2 – خشکشویی فرش با حلال

خشکشویی فرش پودری بر روی فرش های ساخته شده از الیاف طبیعی استفاده می شود. تمیز کردن فرش با حلال برای فرش های گران قیمت و اثاثه یا لوازم داخلی و همچنین پرده های ساخته شده از مواد ظریف استفاده می شود. توجه داشته باشید که ما قالیشویی با بخار را پیشنهاد نمی کنیم. مردم اغلب به روش آب گرم با تمیز کردن بخار اشاره می کنند، اما این دو روش تمیز کردن متفاوت هستند. با این حال، روش اسپری آب گرم در هر جایی که بتوان از آن استفاده کرد، مؤثرترین روش است .

قالیشویی باباعباس

شستشوی فرش با آب گرم چگونه است؟

شستشوی فرش با آب گرم با برخی از قوی ترین دستگاه های حرفه ای موجود در بازار انجام می شود. همچنین موثرترین روش شستشوی فرش است. بنابراین، خدمات نظافتی معمولاً این گونه انجام می شود:

1- تکنسین باید وسیله نقلیه خود را تا حد امکان نزدیک ملک شما پارک کند، زیرا دستگاه بزرگ و سنگین است.

2 – تکنسین‌های فرش قالیشویی باباعباس همیشه روکشی و یک ملحفه محافظ زیر دستگاه قرار می‌دهند تا به کفپوش شما آسیبی نرسانند.

3- مرحله بعدی این است که دستگاه را با آب داغ پر کنید و مواد شوینده حرفه ای را به آن اضافه کنید.

مبل شویی بابل

4 – پس از آماده شدن تجهیزات، متخصص تمام اثاثیه کوچک را از سر راه خود خارج می کند تا دسترسی بهتری به کفپوش داشته باشد. لطفاً توجه داشته باشید که او نمی تواند اثاثیه سنگین و سایر اجسام سنگین را جابجا کند.

قالیشویی بابل

5 – قبل از شروع خدمات قالیشویی، تکنسین به دقت فرش شما را از نظر لکه بررسی می کند و در صورت وجود، آنها را با مواد شوینده تخصصی پیش تصفیه می کند. او همچنین تمام قسمت پر تردد کفپوش را با مواد شوینده موجود در دستگاه اسپری می کند.

قالی شویی بابل

6 – پس از اتمام کار آماده سازی، قالیشویی به کار اصلی می رسد تا زمانی که فرش شما زیبا و تازه به نظر برسد. دستگاه آب گرم مخلوطی از آب گرم و مواد شوینده را به الیاف فرش شما تزریق می کند. این مخلوط کثیفی را از بین می برد و حذف آن را آسان تر می کند. سپس دستگاه آب را همراه با تمام کثیفی ها به مکش می مکند.( در صورت لکه شدید با دقت و مواد مخصوص آن لکه را برطرف می کند )

قالیشویی بابل

7- در پایان خدمات ، تکنسین قالی شویی باباعباس کفپوش شما را با یک ماده شوینده ضد لکه اسپری می کند، که اجازه نمی دهد مایعات ریخته شده به الیاف خیس شود و لکه ایجاد کند. اثر آن تا 8 ماه باقی می ماند.

قالشویی بابل

8 – لطفاً توجه داشته باشید که بعد از تمیز کردن، بین 3 تا 6 ساعت زمان نیاز دارید تا فرش کاملاً خشک شود. با قرار دادن هواکش یا پنکه می توانید به خشک شدن تا 3 برار کمک کنید

قالیشویی بابل
دکمه بازگشت به بالا
آنلاین سفارش دهید و تخفیف بگیرید