شستشوی فرش

پرداخت به چند دغدغه مشتریان قالیشویی؟

قیمت قالیشویی چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت‌ قالیشویی بر حسب نوع فرش (ماشینی، دستبافت، دستبافت اعلا و غیره) و متراژ آن محاسبه می‌گردد که پیش از انجام سفارش، قیمت نهایی با احتساب هزینه‌ حمل به شما اعلام خواهد شد.

قالیشویی مدرن باباعباس

اگر بعد از تحویل فرش‌ها، از کیفیت شستشوی آن راضی نباشم، چه باید کرد؟

قالیشویی باباعباس تلاش می‌کند شستشو و ترمیم فرش‌ها با بهترین کیفیت انجام گیرد. در صورت نارضایتی مشتری و یا وارد شدن آسیب به فرش در اثر شستشو، کارخانه‌ی قالیشویی متعهد است مجددا فرش را تحویل گرفته و بعد از شستشوی مجدد و ترمیم به مشتری تحویل دهد و یا خسارت وارده به فرش را جبران نماید.

قالیشویی مدرن باباعباس

برای هفته آینده نیاز به سرویس شستشوی فرش دارم. سفارش را باید همان روز ثبت کنم؟

شما می‌توانید از یک هفته تا ۲۴ ساعت قبل، برای روز و ساعت مورد نظرتان سفارش قالیشویی ثبت کنید.

هزینه سفارش قالیشویی خود را چگونه پرداخت کنم؟

توصیه می‌کنیم هزینه سفارش را از طریق درگاه پرداخت آنلاین قالیشویی باباعباس به صورت اینترنتی پرداخت کنید.در صورتی که به هر دلیل امکان پرداخت اینترنتی مبلغ سفارش را ندارید، می‌توانید هزینه سفارش را مستقیما به قالیشویی پرداخت کنید.

قالیشویی مدرن باباعباس

فرش دستباف بسیار نفیس و گران قیمتی دارم. آیا سرویس قالیشویی برای شستن این فرش قابل اطمینان است؟

از آنجایی که قالیشویی باباعباس تنها با نیروی کار خبره و معتبر و ممتاز و از تجربه کافی برخوردار هستند کمک گرفته است و از استانداردهای لازم و با تجهیزات مدرن کمک میگیرد و عملکرد قالیشویی‌ همواره تحت نظارت دقیق مدیریت قرار دارد، این اطمینان را به شما می‌دهیم که فرش‌های دستباف خاص و گران‌قیمت شما با بهترین کیفیت شستشو و تحویل خواهد شد.

قالیشویی مدرن باباعباس

آیا شستشوی فرش‌‌ها به صورت اسلامی است؟

در سرویس قالیشویی باباعباس تمامی فرش‌ها فارغ از نوع فرش به صورت اسلامی و با آب کر شستشو و آبکشی می‌گردد.

بهترین روش ها برای شستن فرش ها

با توجه به نوع فرش، روش‌های قالیشویی به سه دسته تقسیم می‌شوند:

اولین روش شستن فرش در خانه همان روش سنتی است که آویزان کردن فرش و زدن روی آن برای غبارروبی، پهن کردن فرش روی زمین و خیس کردن آن، پاشیدن مواد شوینده روی فرش ، شستن آن با فرچه و در ادامه پهن کردن آن روی دیوار تا خشک شود.

دومین روش، به قالیشویی نیمه اتوماتیک مشهور است و در آن انسان به کمک وسایل برقی به شستشوی فرش می‌پردازد. 

سومین روش اما قالیشویی اتوماتیک است که در آن تمامی مراحل شستشوی فرش توسط ماشین انجام می‌شود و نیروی انسانی، فقط در قسمت جابه‌جایی فعالیت می‌کند. در این شیوه فرچه زنی و شلاق زنی توسط دستگاه صورت گرفته و مراحل آب‌گیری و خشک کردن آن نیز به صورت اتوماتیک صورت می‌گیرد. این شیوه مدرن ترین روش مورد استفاده توسط قالیشویی‌های معتبر است.

قالیشویی مدرن باباعباس

کدام روش برای شستن فرش‌‌ها بهتر است؟

این سوال پاسخ مشخصی نداشته و همه چیز بستگی به نوع فرش شما (ماشینی یا دستبافت) دارد. به طور کلی فرش‌های ماشینی حساسیت کم‌تری داشته و روش‌های مختلف قالیشویی را به خوبی می‌پذیرند. از این رو برای شستشوی این فرش‌ها روش اتوماتیک یا مکانیزه توصیه می‌شود، زیرا دخالت نیروی انسانی را کاهش داده و می‌توان از تمیز شدن تار و پود آن اطمینان حاصل کرد. در نتیجه در مورد فرش‌های ماشینی بهتر است ضمن استفاده از مواد شوینده مناسب، فرش خود را به روش مکانیزه شسته و با کمک گرفتن از دستگاه های مکانیزه، از وارد آوردن آسیب به فرش جلوگیری کرده و طول عمر آن را افزایش دهید.

در خصوص شستشوی فرش‌های دستبافت و ابریشمی اما همه ‌چیز متفاوت بوده و این کار بسته به ارزش قالی بهتر است توسط استاد ماهر قالیشویی انجام بگیرد. به طور کلی فرش دستبافت باید با استفاده از بهترین مواد شسته شده و در تمام مراحل شستشو نظارت کاملی بر فرآیند وجود داشته باشد تا از آسیب رسیدن به فرش جلوگیری شود. در همین راستا قالیشویی‌های می‌توانند بهترین نوع خدمات را در رابطه با شستشوی فرش در منزل ارائه دهند.

قالیشویی مدرن باباعباس

شستشوی فرش در قالیشویی باباعباس

خدمت قالیشویی به منزله تعهد شرکت قالیشویی ها به مشتری در رابطه با شستشوی صفر تا صد قالی با بهترین کیفیت است. همچنین قالیشویی موظف است تا از قبل در تمامی موارد لازم رضایت مشتری را کسب کند. در همین راستا موضوعاتی مثل قیمت قالیشویی به ازای هر تخته فرش، طریقه شستشوی فرش در قالیشویی (سنتی، نیمه سنتی و یا مکانیزه) و همچنین زمان تحویل فرش به قالیشویی و تحویل فرش شسته شده درب منزل باید از قبل مشخص شوند. 

یک قالیشویی معتبر متعهد است که همه موارد مورد توافق واقع شده را در زمان بندی از پیش تعیین شده انجام دهد. بدقولی و خلف وعده از سوی شرکت‌های قالیشویی به هیچ عنوان پذیرفته و نیست و کارکنان فعال در این صنف هرگز نمی‌توانند تاخیر در تحویل فرش و یا کیفیت نامناسب شستشو را توجیه کنند. این مسئله به خصوص در روزهای منتهی به عید نوروز اهمیت بیشتری پیدا می‌کنید، زیرا در این روزها همیشه تعداد درخواست‌های بیشتری در قالیشویی‌ها ثبت می‌شود و در نتیجه زمان شستشوی فرش در قالیشویی طولانی تر خواهد شد. موضوعی که لازم است تا در هنگام دریافت فرش حتما اطلاع رسانی شود.

قالیشویی مدرن باباعباس

بهترین قالیشویی دربابل و مازندران کدام است؟

خدمات قالیشویی بابل باباعباس تمام مناطق استان‌ مازندران را در بر می‌گیرد شما ساکن هر شهری از این استان باشید می‌توانید سفارش قالیشویی را بدهید. بدین ترتیب متخصصان ما به محل مورد نظر شما مراجعه کرده، اطلاعات لازم را در اختیارتان گذاشته و توافقات لازم را با شما انجام داده، فرش را تحویل گرفته و به قالیشویی معتبر باباعباس منتقل می‌کنند. سپس در قالیشویی شستشو انجام شده و بعد از پایان فرآیند و در موعد تعیین شده درب منزل شما فرش را تحویل می‌دهند. قالیشویی باباعباس این تضمین را می‌دهد که فرش شما را با نظارت حداکثری به بهترین نحو ممکن شستشو شود .

قالیشویی مدرن باباعباس

در قالیشویی باباعباس تجهیزات و مواد شوینده مورد استفاده را کنترل می‌کنیم

نوع و کیفیت مواد شوینده قالیشویی و همچنین غلظت آن بسیار اهمیت دارد، به خصوص هنگامی که پای قالی دستبافت در میان باشد. در همین راستا قالیشویی‌ها می‌بایست در کنار شستشوی دستی و با حساسیت بالا برای فرش دستبافت و فرش ابریشمی، به دستگاه‌های مکانیزه قالیشویی نیز مجهز باشند تا در زمان لازم از آنها استفاده نمایند؛ بدین ترتیب که با توجه به نوع فرش، روش شستشو می‌تواند تغییر کند. شستشوی سنتی با دست، تحت نظارت سرپرست نیروی قالیشویی باباعباس ، مطابق با استانداردهای تعریف شده توسط اتحادیه قالیشویان و با دقت فراوان انجام می‌شود.

قالیشویی مدرن باباعباس

در قالیشویی باباعباس قیمت قالیشویی کاملا شفاف و منصفانه طبق نرخ اتحادیه است

با جستجوی کلیدواژه‌هایی مانند نرخ قالیشویی یا هزینه شستشوی فرش با قیمت‌های متفاوتی مواجه خواهید شد و ممکن است با عبارات تبلیغی وسوسه‌کننده‌ای مانند قالیشویی ارزان و تخصصی یا شستشوی فرش با کمترین هزینه روبه‌رو شوید، اما در واقعیت یا کیفیت قالیشویی پایین است و یا اینکه بعد از انجام سفارش مبلغ بیشتری از شما اخذ خواهد شد. در قالیشویی باباعباس اما همه چیز مشخص بوده و هزینه و قیمت قالیشویی با توجه به نوع فرش و خدمات مورد نیاز قبل از انجام سفارش به صورت شفاف تعیین می‌گردد.

قالیشویی مدرن باباعباس

در تمام مراحل شستشوی فرش در کنار شما هستیم

پشتیبانی قالیشویی باباعباس به شما کمک می‌کند بدانید فرش‌های شما در هر لحظه‌ای در چه مرحله‌ای از شستشو قرار دارند و چه زمانی به دست شما می‌رسند. همچنین بعد از تحویل فرش، در صورتی که احساس کردید فرش به خوبی تمیز نشده یا مشکلی وجود دارد، پشتیبانی مسئله را پیگیری می‌کند. به دلیل ارزش فرش‌های شما است که لزوم وجود پشتیبانی فعال در کار قالیشویی به اندازه کیفیت شستشوی فرش در کارخانه اهمیت دارد.

قالیشویی مدرن باباعباس
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آنلاین سفارش دهید و تخفیف بگیرید